Studio Anabella Praha

Pedikúra Praha

Pedikúra - profesionální ošetření nohou - pedikúra mokrá, suchá, pedikúra medicinální, SPA pedikúra, ošetření zarostlých nehtů.

Pedikúra Anabella Praha

Pedikúra Praha


Pedikúra Praha - profesionální ošetření nohou - speciální koupele, změkčování kůže, nanášení masek, masáže, upravování, lakování, stříhání a broušení nehtů na nohou. Rovněž provádíme i speciální úkony jako ošetření zarostlých nehtů, obrušování ztvrdlé kůže pat a nehtů. Nabízíme suchou, mokrou i kombinovanou pedikuru, francouzskou pedikuru, SPA pedikúru, korekci nehtů, gelové nehty, zdobení nehtů, gel lak pedikúru, pedikúru shellac , p-shine, odstranění kuřích ok, odstranění zarostlých nehtů, peeling, parafínové zábaly, relaxační masáž.


Klasická mokrá pedikúra Anabella Praha

Klasická mokrá pedikúra Praha


Nabízíme tradiční, klasickou mokrou pedikúru - dámskou i pánskou. Po lázni Vám odstraníme starou zrohovatělou kůži a zlepšíme celkovou kondici chodidel, řešíme problémy se zarůstajícími a deformovanými nehty, ošetřujeme kuří oka, mozoly, zhrublou kůži na patách a jiné neduhy, které trápí Vaše nohy.

Při pedikúře Vám ošetříme pokožku a upravíme nehty podobně jako u manikúry, včetně jejich lakování.

Závěr patří masáži nohou, která napomáhá prokrvení chodidel. Celá proces pedikúry trvá okolo 60 minut.


Medicinální suchá pedikúra Anabella Praha

Medicinální ( suchá ) pedikúra Praha


Medicinální ( suchá ) pedikúra - bezbolestné a vysoce efektivní ošetření nohou, při níž nedochází k manipulaci se skalpelem. Používá se při ní speciální bruska, kterou se jemně obrušuje ztvrdlá kůže. Medicinální pedikúra je vhodná hlavně pro lidi s onemocněním žil a tepen dolních končetin, s lupenkou nebo cukrovkou, hemofilií, popř. pro těhotné ženy, pro které není klasická pedikúra doporučena. Při medicinální pedikúře je zaručena bezkrevnost a bezbolestnost celého ošetření. Zrohovatělá kůže je odstraňována broušením, při kterém nedochází k porušení integrity kůže.


SPA pedikúra Anabella Praha

SPA pedikúra Praha


SPA pedikúra - naprosto luxusní péče, po jejíž procedúře proceduře máte krásně vyživené, hebké a omlazené nohy.

Po masáži dojde rovněž k jejich prokrvení a v naprosté většině zlepšení citu.

SPA pedikúra obsahuje dezinfekci nohou, koupel nohou v solné lázně pro změkčení nehtové kůžičky, peeling nohou, pedikúru - tzn. úpravu nehtů, kůžičky v okolí nehtů, přeleštění nehtů, masku na nohy, masáž nohou, parafínový zábal a aplikaci barevného nebo výživného laku dle přání klienta.


Korekce nehtů Anabella Praha

Korekce nehtů Praha


Při nápravě deformovaných nehtů nebo nehtů napadených mykózou používáme speciální UV gely určené pouze pro modeláž nehtů na nohou obsahující důležitou složku Piroctone Olamin. Piroctone Olamin je konzervant s antibakteriálním a antimykotickým účinkem, má také velký antiseboroický účinek - tzn., že nehet vrstvičkou UV gelu zakonzervujeme a ochráníme proti napadením mykotickými houbami. Pokud by již nehet vykazoval změny nehtové mykózy, zamezí se touto konzervací dalšímu rozšiřování.