Shellac a Gellak Praha

Manikúra a pedikúra Shellac a Gellak.

Shellac

Shellac doporučujeme ženám, které preferují co nejšetrnější úpravu svých přírodních nehtů bez jejich poškození, ale nemají dostatek času na jejich časté lakování.

Shellac je mnohem odolnější než klasický lak na nehty a navíc zůstává po celou dobu nádherně lesklý, nehty zpevňuje, ale zároveň neomezuje jejich růst.

Neuvěřitelně jednoduché je i jeho případné odstranění.

Speciální složení a schnutí v UV lampě zaručuje nejen snadnou aplikaci, ale i dlouhou odolnost.

Nehty vypadají přirozeně, před samotnou aplikací Shellacu se nehty neobrušují ani nepilují.

Při správné aplikaci nehty ošetřené Shellacem vydrží po celou dobu nošení s neporušeným povrchem a stále stejně lesklé, jako první den.

Protože však nehty odrůstají, je potřeba vrstvu Shellacu po cca 2-3 týdnech obnovit.

Výhodou Shellacu je snadná aplikace, dlouhodobé nošení bez poškození ve srovnání s běžně používanými laky, vysoký lesk, snadné odstranění vzhledem k jiným metodám zpevnění nehtů, jako jsou akryl nebo gel, nevyžaduje schnutí a barevná stálost během celé doby nošení.

▲ CND Shellac se aplikuje jako lak, ale má vlastnosti jako gel

Gellak

Snadno se nanáší ( jako klasický lak štětečkem ), vydrží na nehtech cca 14 dní, lehce se odstraňuje a při správném postupu neničí nehty.

Je to ideální řešení pro dámy, které si nechtějí lakovat nehty každý druhý den.

Je vhodný i pro slabé a zničené nehty, které zpevní a vyhladí, velikou výhodou je i veliký výběr barev, gel laky lze vzájemně kombinovat.

Samotná aplikace zabere zhruba 70 minut, nehty působí velmi přirozeně, vrstva je pouze o maličko vyšší než u běžného laku.

V případě, že potřebujete nehty pouze na krátkou dobu, doporučujeme aplikovat raději gel lak – nedojde k poničení přírodního nehtu při jeho následném odstranění.

V současné době je na trhu značné množství gel laků.

▲ Pedikúra - Gellak - Kateřina Macourková


Studio Manikúra a pedikúra Praha