Manikúra Praha

Manikúra, Peeling, Shellac, Gellak, SPA, P-shine

Nabízíme dámskou i pánskou manikúru, francouzské lakování, peeling, manikúru Shellac, manikúru Gellak, manikúru SPA, p-shine.


Manikúra

Manikúra Praha - profesionální ošetření nehtů kvalitními přípravky zaručujícími zlepšit vzhled i zdraví vašich rukou s hlavním důrazem na nehty a jejich okolí.

Manikúra v našem studiu zahrnuje kompletní ošetření a čištění nehtů, jejich zarovnání, odstranění odumřelé kůže z jejich okolí, ošetření nehtového lůžka, lakování a zdobení nehtů.

U nás si můžete vybrat mezi různými nabídkami procedur - Klasická manikúra - dámská i pánská, SPA manikúra, Francouzská manikúra, Gel lak manikúra, Shellac manikúra, P-Shine a Parafínové zábaly.


SPA


SPA manikúra - naprosto luxusní péče, po jejíž procedúře proceduře máte krásně vyživené, hebké a omlazené ruce.

Po masáži dojde rovněž k jejich prokrvení a v naprosté většině zlepšení citu.

SPA manikúra obsahuje dezinfekci rukou, koupel rukou v solné lázně pro změkčení nehtové kůžičky, peeling rukou, manikúru - tzn. úpravu nehtů, kůžičky v okolí nehtů, přeleštění nehtů, masku na ruce, masáž rukou, parafínový zábal a aplikaci barevného nebo výživného laku dle přání klienta.


Shellac


Unikátní nová technologie - pouze zn. CND Shellac - umožňuje nejšetrnější aplikaci bez jakéhokoliv poškození nehtů.

Shellac je kvalitnější a šetrnější než Gel lak, je vytvrzován pod UV lampou.

Je naprosto hypoalergení, vhodný pro všechny druhy nehtů a zvláště pak pro nehty lámavé.

U Shellacu se nehty nepilují, proto nedojde k sebemenšímu oslabení nehtů - vydrží dva až tři týdny a je na nehtu natolik fixovaný, že vytvoří efekt několikanásobné síly nehtu přirozeného.


P-Shine

P-Shine jako tzv. japonská manikúra, je založena na přírodní technice úpravy nehtů.

Jde o čistě přírodní manikúru, která podporuje prokrvení, růst nehtů, dodává vitamíny, zpevňuje a dokonce chrání před nepříznivými vlivy z okolí.

P-Shine radikálně zvyšuje pevnost nehtu i jeho pružnost a působí jako prevence proti lámání a třepení nehtů.

Kromě toho se nehty krásně lesknou a působí upraveně.

Metoda P-Shine se rozhodně nehodí na tenké nebo úplně zničené nehty.


Parafínové zábaly

Parafínové zábaly doporučujeme především v zimním období, kdy jsou Vaše ruce extrémně suché a namáhané - výborné pro pokožku i nehty, příjemný pocit čistých rukou.

Parafínové zábaly mají blahodárný účinek při léčbě chorob pohybového systému zánětlivého, degenerativního a úrazového původu, chronické revmatoidní artritidy a dalších onemocnění drobných kloubů končetin, zhrublé, mozolovité, suché či popraskané pokožky rukou a nohou.

Parafínové zábaly doporučujeme samozřejmě i pro zkrášlení rukou.